Knižní novinky

Březen, (s dobrou knihou) za kamna vlezem

Březen, (s dobrou knihou) za kamna vlezem
Stále se rozšiřuje okruh lidí, kteří nachází cestu ke knihám. Možná je to tím, že chceme uniknout starostem a méně zapínat televizi, nebo jen máme na čtení více času. Mám proto pro vás pár tipů na knihy, tak snad se někomu trefím do vkusu. Na stránkách Dobrých knih je žánrů opravdu nepřeberné množství.
Jako první jsem si vybrala novinku Poslední slova. Příběh o tom, že i ta nejskrytější tajemství, stará desítky let, jednou vyplavou na povrch, a hrozí, že zničí všechno, čemu jste doposud věřili.

Po pravdě je další knihou úspěšné autorky Gillian Macmillanové, která českým čtenářům jistě není neznámá. Thriller, okořeněný lží, smyšlenými historkami a vraždou.

Psychologický thriller Náš dům udržuje čtenáře v napětí do poslední stránky. Příběh vyprávěný z pohledu několika osob a hra, ve které jde o mnohem víc, než čekáme.

Kdo má rád opravdu ponuré knihy, s nádechem hororu, pak Kill Creek bude to pravé. Téměř zapomenutý dům dvou sester, opuštěný, ukrývající se za vysokým plevelem, a autor hororových románů, který zde na Haloween stráví noc. A víc netřeba dodávat.

Vybrali jste? Nebo ještě váháte? Za sebe můžu říct, že tyto novinky se opravdu povedly a čtou se samy. Držte se, přátelé, bude lépe!
Image
Milovnice knih, léta, slunce a hlavně řeckého moře. Jsem hrdou maminkou dvou báječných dcer a velmi pyšná babička mého vnoučka.

Štítky