Knižní tipy

Alfa & omega každé ženské knihovny

Alfa & omega každé ženské knihovny
Patříte k těm, pro které je Mr. Grey stále důvod, proč večer nemůžete v klidu spát? Tak to jste se ještě nezačetli do Alfy! Pojďme si ji představit :)
Alfa je 328 stránková erotická romance, kterou budete doslova "žrát". Příběh začíná ne úplně pohádkově. Krásná Kyrie se dostane do finanční tísně a navíc se musí starat o nevyléčitelně nemocného otce. Zrovna když ztratí tolik potřebnou práci, ve schránce najde šek na deset tisíc dolarů od neznámého dárce. Na šeku stojí pouze „Ty patříš mně“. Kyrie se raději neptá, od koho peníze jsou, ale její obavy vzrůstají, když začne přicházet šek za šekem. Peníze ale řeší její problémy, pokrývají léčbu otce a suplují tolik potřebné pravidelné výplaty. Jednoho dne Kyrie vyzvedne řidič v černé limuzíně a odveze ji za mužem, kterému je nyní neodvratně zavázaná … a který si od ní nechá splatit půjčku velmi nečekaným způsobem. Uhodnete jakým? :P
Image
Jsem milovnice cupcakes, dobré kávy a krásných knížek! Stejně tak jsem hrdá venčitelka psa jménem Ballů a věčná studentka mediálního managementu.

Štítky