Julie Caplinová

Právě teď nás baví
Knižní tipy

Právě teď nás baví

Máme tu další díl naší pravidelně nepravidelné rubriky o tom, co nás právě baví číst, co jsme přečetli nebo co nás velmi zaujalo. Chcete nové tipy na čtení? Pak jste tu správně, zachumlejte se pod deku, udělejte si kávu a přidejte něco dobrého na zub, já tu pro vás mám hned několik knih, které stojí za pozornost.

Z knížek Julie Caplinové dýchá pohoda
Rozhovory

Z knížek Julie Caplinové dýchá pohoda

S Kateřinou Čermák Brabcovou, malířkou, ilustrátorkou a blogerkou jsme se po několik let setkávali na stránkách Magazínu Dobrých knih, kam pravidelně přispívala svými články. I když je už delší dobu na volné noze, knihy tvoří důležitou součást jejího života i nadále: v současnosti můžete obdivovat její obrázky například na přebalech českého vydání knih Julie Caplinové.

Knižíšek pro naše nejbližší
Knižní tipy

Knižíšek pro naše nejbližší

Už je to tady, už se to nezadržitelně blíží. Advent a Vánoce. U někoho začíná mírná panika, že nestíhá, nebo že neví, co na Ježíška nadělit svým blízkým. Opravdu netuší? No přece knihy! I nečtenář ocení vhodně zvolenou knihu, ať už je to kuchařka, zdravý životní styl, komiks nebo životopis jeho oblíbené celebrity. Takže si uvařte kávu, dejte si něco sladkého, zabalte se do deky a výběr dárků nechte na nás. Pojďte se s námi inspirovat…

Letní romantika aneb Pojďme se zamilovat!
Knižní tipy

Letní romantika aneb Pojďme se zamilovat!

Cítíte to také? Ano, ve vzduchu je cítit láska, která k létu neodmyslitelně patří. Stejně jako čtení romantických příběhů, které nám dávají výše zmíněné pocity možnost prožít, i když pouze v našich představách. Pojďme se společně podívat na pár horkých novinek, ale i romantických knih staršího data, které můžete číst jednoduše kdykoliv. Pojďte se prostě zamilovat….

Knižíšek pro celou rodinu
Knižní tipy

Knižíšek pro celou rodinu

Už je to tady, už se to blíží! Máme za sebou druhou adventní neděli a Vánoce jsou téměř za dveřmi. U někoho začíná mírná panika, že nestíhá nebo že neví, co na Ježíška nadělit svým blízkým. Opravdu? Co jiného než knihy! I nečtenář ocení vhodně zvolenou knihu - ať už je to kuchařka, komiks nebo životopis jeho oblíbené celebrity. Takže si uvařte horkou čokoládu, dejte si něco sladkého, zabalte se do deky a výběr dárků nechte na nás. Pojďte se s námi inspirovat…

Registrujte se k odběru novinek, slev a zajímavých akcí a získejte 100 Kč

Novinky, které netrpělivě vyhlížíme

Více knih

Chcete být součastí naší redakce?

Kontaktujte nás: blog@dobre-knihy.cz