Rozdáváme 10 poukázek na nákup knih

Zadání je jednoduché. Vyfoťte knihu, která se vám líbila natolik, že byste ji doporučili ostatním. Fotku nahrajte na Instagram, Twitter nebo Facebook (postup u jednotlivých sociálních sítí je popsán níže), do popisku vysvětlete, co se vám na knize líbilo a proč ji doporučujete, a počkejte si do konce měsíce. Zapojit se můžete i vícekrát, kolikrát jen budete chtít.

10 nejzajímavějších fotek (na hodnocení bude mít vliv jak samotná fotografie, tak i její popisek) zveřejníme v souhrnném článku na začátku listopadu. Autorům vybraných fotografií věnujeme poukázky na nákup v knihkupectví Dobré-knihy.cz v hodnotě 300 Kč.

 • Začátek soutěže: 5. října 2015
 • Konec soutěže:  31. října 2015 (do půlnoci)
 • Výhry: 10x 300 Kč na nákup v knihkupectví Dobré-knihy.cz

Jak fotky sdílet?

Instagram + Twitter

Na Instagramu i Twitteru bude stačit, když fotku označíte hashtagem #dobrakniha nebo #dobreknihy (to třeba v případě, že v jednom příspěvku doporučíte více knih najednou). Sledovat budeme oba hashtagy. K příspěvku můžete doplnit i libovolné další hashtagy dle svého uvážení.

Facebook

Fotografie nahrávejte na zeď naší facebookové stránky. Nezapomeňte doplnit hashtag #dobrakniha nebo #dobreknihy, abychom věděli, že váš příspěvek patří do soutěže.

Úplná pravidla

 1. Soutěž začíná 5. října a končí 31. října 2015 23:59 SELČ (UTC+2).
 2. Předmětem soutěže je vaše fotka s knihou, kterou doporučujete ostatním.
 3. Fotografii můžete vyfotit libovolným fotoaparátem či mobilním telefonem – styl je výhradně na vás!
 4. Pro vytvoření soutěžního návrhu jsou povoleny všechny nástroje pro úpravu obrázků.
 5. Účastníci musí svůj obrázek předepsaným způsobem zveřejnit na Facebooku, Instagramu a/nebo Twitteru ve výše určeném termínu.
 6. Účastnit se můžete na všech sociálních médiích libovolným množstvím příspěvků. Upozorňujeme však, že vyhrát můžete pouze jednou.
 7. V případě porušení pravidel soutěže (nedodržování pravidel, ukradená díla, zneužití hashtagů…) nemůžeme vaši účast uznat za platnou.
 8. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, že knihkupectví Dobré-knihy.cz může váš výtvor/obsah zveřejnit a používat.
 9. Účastí v soutěži souhlasíte, že nebudete publikovat žádný obsah chráněný autorským právem, případně obsah již zveřejněný na internetu.
 10.   Účastí v soutěži stvrzujete, že jste autorem odesílaného výtvoru/obsahu.
 11.   Všechny návrhy musí být přístupné pro všechny věkové kategorie – to znamená, že nesmí obsahovat neslušné, urážlivé ani rasistické obrázky či vyjádření nebo obsah, který by porušoval naše pravidla a zásady.
 12.   Soutěž není nijak sponzorována, podporována, provozována ani jinak spojena se společnostmi Facebook, Twitter nebo Instagram.

Jestli vám cokoliv není jasné, napište nám do komentářů a my vám vše rádi vysvětlíme.

Těšíme se na vaše tipy na #dobreknihy. :-)