Literární zajímavosti

Březnové autogramiády v Paláci knih Luxor

Březnové autogramiády v Paláci knih Luxor
Autogramiády zajímavých autorů a besedy s nimi se staly nedílnou součástí kulturních aktivit knihkupectví Luxor. Na březen jsou pro vás nachystána hned dvě zajímavá setkání.
Zkraje měsíce, 3. března 2020, máte jedinečnou možnost setkat se s Michaelem Kocábem, zpěvákem, politikem a spisovatelem, a nechat si podepsat jeho nejnovější knihu Vabank. Strhující autobiografická kniha, která se dočkala už třetího dotisku, vás přenese zpět do let 1989 až 1991 a dovolí vám spolu s jejím autorem prožít porodní bolesti demokratického státu.

Pro všechny příznivce charismatického Daniela Colea, autora bestsellerů Hadrový panák a Loutkář, má knihkupectví Luxor velké překvapení. V pondělí 23. března tento britský autor detektivek poctí svou návštěvou pražský Palác knih Luxor a přiveze s sebou čerstvou novinku Konec hry. Více o obou autogramiádách se dozvíte na stránkách knihkupectví Luxor zde.
Image
Vystudovala jsem francouzštinu a češtinu na brněnské univerzitě. Jsem nenapravitelná optimistka, která díky dcerám věří v jednorožce, dobré lidi a šťastné konce. Ráda píšu a čtu a nepřestávám žasnout nad krásou našeho jazyka.

Štítky